banner1

CHP Tarsus Belediye Başkan A.Adayı Günyar Çalışmalarını Sürdürüyor

CHP Tarsus Belediye Başkan A.Adayı Günyar Çalışmalarını Sürdürüyor
CHP Tarsus Belediye Başkan A.Adayı Kadın Doğum Uzmanı Dr.Vedat Günyar,  adaylık çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. 
 
Dr. Günyar, “2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimler için adaylık çalışmamı aylardan beri sürdürüyoruz. Vatandaşlar gördüğüm sıcak ilgi ve pozitif enerji ile var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz",diye konuştu.
 
Tarsus Yarenlik Alanı'nda çalışma yapan Günyar, onlarca vatandaşla görüştü. Halkın isteklerini, düşüncelerini, nelerin yapılması gerektiğini karşılıklı olarak konuşan Günyar'a gencinde yaşlısına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. 

CHP Tarsus Belediye Başkan A.Adayı Dr.Vedat Günyar, “Saha çalışmalarımda özellikle vatandaşlarımızla konuşmak istiyorum. Çünkü insanların sorunlarını, beklentilerini anlatması gerekiyor.

Karşısındaki dinlemeyen hiç kimse başarılı olamaz. Biz önce vatandaşı dinleyeceğiz, daha sonra sorunların çözümü noktasında gerekli projelerimizi ortaya koyacağız. Gençlere çok önem veriyorum. Çünkü onlar bu ülkenin, bu şehrin geleceğidir. Önümüzdeki günlerde farklı çalışmalarda sahada olmaya devam edeceğim."diye konuştu. 


 

Tarsus Haber

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2018, 12:23

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER