banner1

SEÇİMDEN SEÇİME!!!

16  Nisan’da önümüzde ülkemiz açısından  önemli  bir referandum seçimi  var,uzun zamandır ortalıklarda görülmeyen yeni eski siyasetçi ağabeylerimiz bir koşuşturmaca halindeler .Tabi ki bu siyasetçi ağabeylerimizin çoğunun derdi  referandumda çıkacak “Evet-Hayır” ları kendi açılarından kullanıp  2019 yerel seçimleri için kendilerine zemin hazırlamak.Yani anlayacağınız yine SEÇİMDEN SEÇİME yanımızdalar Allah razı olsun  kendilerinden!!!
Gazetemizin manşetinde yazmıştık “Referandum Bahane Başkanlık Şahane” diye eee tabi doğal olarak ince hesaplar içinde olan aklı belediye başkanlığında olup şeytanın avukatlığını yapan bazı siyasetçi ağabeylerimiz  rahatsız oldu bu manşetten kusura bakma güzel abim biz seni  tanıyoruz senin şovlarınıda çok iyi biliyoruz bu millet bunları yutmuyor artık haberin olsun kendini  fazla  yorma senden ne köy olur ne kasaba !!!
Gelelim diğer kayıp olan değerli siyasetçimize onun içinde “Kayıp Aranıyor” dedik bir de baktık ki sonrasında Tarsus’tan ayrılmıyor. Yani anlayacağınız sevgili dostlar gazetemizin kayıp ilanından sonra kayıp bulundu. Keşke yazmadan önce akılına gelseydi bu memleket.
 Bir kuruma müdür atanacak bu değerli siyasetçi abimiz hemen işin içinde memlekete hizmet lazım bu abimiz ortalıkta yok bak güzel abim Tarsus sahipsiz kalmış. Tarsus’a üniversite lazım, hastane lazım, iş aş lazım.
 İşsizlikten borçtan kaynaklı Tarsus’ta son iki ayda kaç insan canına kıydı haberin var mı? Yok tabi ki de…İnsanlar işsizlikten borçtan perişanken Siz ancak zar zor ayakta duran hastaneye kimi  başhemşire yapacağınızın  derdine düşmüşsünüz  bir an evvel bu hastane nereye yapılacak ne kadar hızlı yapılır bunun derdine düşün yazıktır günahtır bizim insanımız bunları hak etmiyor.İnsanlara  iş imkanı oluşturun ki insanlar canına kıymasın Tarsus’a Tarsus’luya sahip çıkın.
Değerli siyasetçi büyüklerimiz bu seçimden seçime Tarsus’u Tarsus’luyu hatırlama ahlakınızı bir kenara bırakın sizler bugün varsınız yarın yoksunuz ama biz bu memleketin çocukları olarak daima buradayız…
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.