banner1

TİY Taraftarının Sesine Bolu'dan Destek Geldi

TİY Taraftarının Sesine Bolu'dan Destek Geldi
Tarsus İdman Yurdu Taraftarlar Derneği Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Özer Alp’in sosyal medya hesabından “Değerli Taraftarlarımız hafta sonu oynayacağımız Tuzlaspor maçı için otobüs görüşmelerimiz sürmektedir.
Gerek Siyasi ve Gerek STK'larımızla yapmış olduğumuz görüşmelerde herhangi bir ilerleme kaydedilemedi.
Takımızı bu zor deplasmanda yanında olmak en büyük arzumuzdur. Bu sebeple sesimize ses verecek kişi ve kurumlarımızı bekliyoruz.
Bizler bu sevdanın peşindeyiz. Karşılıksız Seviyoruz.”Şeklindeki paylaşımının ardından hiç kimseden ses çıkmaması taraftarları oldukça üzdü.
Taraftarın bu üzüntüsünü Tarsuslu işadamı ve TİY Kulübü eski Başkanı Erdal Yüksel bulunduğu Bolu’da öğrenerek hemen Tarsus İdman Yurdu Taraftarlar Derneği Başkanı Özer Alp ile bağlantıya geçerek gerekli desteği göndermesi taraftarlarda büyük sevinç yaşattı.
Yaşanan bu destekten ötürü Tarsus İdman Yurdu Taraftarlar Derneği facebook hesabından yaptığı açıklamada Deplasman için ilk yardımı eski kulüp Başkanımız Sn.Erdal YÜKSEL yardımcı olmuştur. Miktarı önemli değil, önemli olan ; bir nebze olsun taraftarın çağrısına cevap vermesidir.
Bizler o kadar siyasi ve stk'ları aradık, dönüş bile yapmadılar. Hatta bizlere yardım yerine yol ve hedef gösterdiler.
Erdal başkanımız gecen sene K.Maraşspor maçı için otobüs temininde bulunmuştu.
Sn. Erdal YÜKSEL başkanımıza bu çağrımıza destek verdiği için taraftarlarımız adına kendisine teşekkür ediyoruz.” şeklinde duygularını ifade ettiler.
Tarsus İdman Yurduna olan sevgisine iş yerlerinde kullandığı sarı-lacivert renklerle de gösteren işadamı Erdal Yüksel’in bu davranışı takdir toplarken, Tarsus’ta sadece Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can’ın destekleri ile ayakta kalan takıma diğer işadamlarımızın da sahip çıkmasını bekliyoruz.
 

Tarsus Haber

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2018, 01:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER