banner1

Tarsus Mezarlıklar Müdürlüğü Ekipleri Büyük Bir Özveriyle Çalışıyor

Tarsus Mezarlıklar Müdürlüğü Ekipleri  Büyük Bir Özveriyle Çalışıyor

Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarsus Mezarlıklar ve Cenaze İşleri Müdürlüğü Sorumlusu Yusuf Nevruz ve ekibi, bugünlerde önemli ve küçümsenmeyecek işler yapıyorlar.

Özellikle yaşanan pandemi sürecinde Koronavirüs salgınından dolayı hayatını kaybedenlerin gerek Tarsus şehir mezarlığına defni, gerekse köylere gönderilerek yine Mersin Büyükşehir belediyesinin sorumluluğunda bulunan mezarlıklarda toprağa verilmesinde Yusuf Nevruz ve ekibi canla başla çalışarak görevlerini eksiksiz yerine getiriyorlar.

Bazı günler gece yarılarına kadar çalışan, hatta mesai mefhumu gözetmeden görev yapan Yusuf Nevruz ve ekibi bugünlerde günde sayıları 10 ile 20’yi bulan cenazelerin son yolculuklarına uğurlanmasında cenaze sahiplerine destek vererek acılarına ortak oldular.

Bazı çevreler “Allah,  Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarsus mezarlıklar sorumlusu Yusuf Nevruz ve ekibinden razı olsun. Acılı günlerimizde bizim yanımızda olup görevlerini layıkıyla yaptılar, yardımcı oldular.

Bu nedenle  Belediye başkanı Vahap Seçer başta olmak üzere koordinatör Ali Boltaç’a Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarsus mezarlıklar sorumlusu Yusuf Nevruz ve ekibine teşekkür ediyoruz” dediler.

Tarsus Objektif

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2020, 23:03

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER