banner1

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin, 'Evde Eğitim' Gören Öğrencileri Ziyaret Ediyor

Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin, ‘Evde Eğitim’ hizmetinden yararlanan öğrencileri, evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor.

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin, 'Evde Eğitim' Gören Öğrencileri Ziyaret Ediyor

Bedensel rahatsızlığı sebebiyle Milli Eğitim Bakanlığı’nın başlattığı Evde Eğitim Hizmetinden yararlanan Ramazan Eren Tekerlek’e İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin, Şube Müdürü Hanifi Başıbüyük ve Okul Müdürü Cumali Yılık tarafından ziyaret edilerek, öğrenciye sürpriz bir doğum günü gerçekleştirildi.

Bu ziyaretten dolayı öğrenci Ramazan Eren’in ailesi, başta İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin olmak üzere Şube Müdürü Hanifi Başıbüyük’e ve Okul Müdürü Cumali Yılık’a çok mutlu olduklarını belirterek teşekkür ettiler.            

Ziyaretin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin, Bahşiş İlk/Ortaokulu’na ziyaret gerçekleştirdi. Yapmış olduğu ziyarette okul idarecileri ve öğretmenlerle bir araya gelen İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin, okul idarecilerinden okul hakkında yapılan faaliyetler hakkında bilgiler aldı. Görüşmenin ardından okul idarecileri ve öğretmenleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin’e ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.

Tarsus Haber

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2018, 20:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER