banner1

İYİ PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ESİN ERKOÇ EMEKLİLERİN İLGİ ODAĞI OLDU

Tüm Emekliler Derneğinde yönetim kurulu başkanı ve üyelerince coşkuyla karşılanan Belediye Başkan Adayı Esin Erkoç, emeklilerin ilgi odağı oldu.

 İYİ PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ESİN ERKOÇ EMEKLİLERİN İLGİ ODAĞI OLDU
Tarsus’ta seçim çalışmalarını sivil toplum kuruluşlarından ve vatandaşlardan gördüğü olağanüstü coşkuyla sürdüren İyi Parti Tarsus Belediye Başkan Adayı Mimar Esin Erkoç, Tüm Emekliler Derneği Tarsus Şubesini, Sivaslılar Derneğini ve Emekli Astsubaylar Derneğini ziyaret ederek seçim kampanyası hakkında sohbette bulundu. 
 
Beraberinde İyi Parti Tarsus İlçe başkanı ve yöneticileriyle birlikte önce, Tüm Emekliler Derneğini ziyaret eden Esin Erkoç’u, Emekliler Derneği Başkanı Bülent Gözener ve kalabalık emekli topluluğu karşıladı. 
Dernek lokalinde Belediye Başkan adayı Esin Erkoç’u ağırlayan Bülent Gözener burada yaptığı konuşmada, “Öncelikle Esin Başkanımıza başarılar diliyoruz, Esin hanımın çok başarılı olduğunu biliyorum. Bayan arkadaşların bu seçimde daha duyarlı davranması gerektiğini düşünüyorum. Esin başkanımızın çok güzel bir sloganı var, Tarsusa bayan eli değecek diyor. Doğru söylüyor, bayanın elinin değdiği yer hep temizdir. Bayanın olduğu yerde kalite artar. Çünkü kadının olduğu yerde kavga olmaz, kötü sözler konuşulmaz. Bakın şunu da söylemek isterim. Esin hanımın hakkında şuana kadar hiçbir yerde hiçbir toplulukta en ufakta olsa kötü bir şey duymadım, kendisine başarılar diliyorum” dedi. 
Belediye Başkan adayı Esin Erkoç ise, Tüm Emekliler Derneğinde gördüğü yoğun ilgiden dolayı şunları söyledi. 
“Sağolsunlar, o güzel sözleri ve bu muhteşem karşılamaları için. Ben uzun yıllar Tarsusta sivil toplum kuruluşlarında ve Tarsus Belediyesinde çalıştım. Sivil Toplum kuruluşlarının Tarsus için ne kadar önemli olduğunu bilen biriyim çünkü bende sizin içinizden biriyim. Sizlerin desteği ile inşallah bu göreve geldiğimizde bu kuruluşların daha rahat ortamlara taşınmasında en büyük destekçiniz olacağım” ifadesini kullandı. 
Daha sonra Emekli Astsubaylar Derneği ve Sivaslılar Derneğini ziyaret eden İyi Parti Tarsus Belediye Başkan Adayı Mimar Esin Erkoç burada, “öncelikli olarak böylesine güzel bir şekilde karşıladığınız için teşekkür ediyorum. Biz bu yola çıktığımızda olumlu tepkiler alacağımızı biliyorduk. Ancak, sizlerin, yani bu kente olağan üstü katkı sağlayan sivil toplum kuruluşlarının da bizleri desteklediğini görmek beni ayrıca mutlu etti. Sivaslılar Derneğimizin ve diğer STK’larımızın daha önce yapmış olduğu etkinliklerinin devam etmesi için göreve geldiğimizde “KENT TAKVİMİ” oluşturacağız. Bu kent takviminin oluşturulmasındaki amaç, Tarsusa kültürel hareketliliği kazandırmakla beraber istikrarlı bir sosyal yaşamı arttırmak olacaktır” dedi. 
 

Tarsus Haber

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2019, 20:53

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER