banner1

Burhanettin Kocamaz'dan Kamuoyuna Açıklama 'Sabır Sabır'

Burhanettin Kocamaz'dan Kamuoyuna Açıklama 'Sabır Sabır'
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz adına geç saatlerde Mersin Büyükşehir Belediyesinin resmi sosyal medya hesabından bir açıklama yayımladı.
KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR
2014 yılından halkın büyük çoğunluğunun oyunu alarak Milliyetçi Hareket Partisi’nden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilen Başkanımız Burhanettin Kocamaz, halen bu görevine devam etmektedir. Başka partilerden adaylığı ile ilgili sosyal medya ve bazı basın organlarında yapılan spekülasyonlar gerçeği yansıtmamaktadır. Başkanımız Burhanettin Kocamaz’ın yaşanan bu süreçte yaptığı tüm açıklamalar sosyal medya sayfalarında mevcuttur. Gerçeklik payı olmayan bu spekülasyonlara vatandaşlarımızın inanmamasını rica ediyoruz. Başkanımızın süreçle ilgili yaptığı en son açıklamada ektedir. Bilgilerinize sunarız.
Sevgili dostlar, değerli hemşehrilerim;
Ben Ankara’da sağlığımla ilgili problemimi çözmeye çalışırken sosyal medyada şahsıma yönelik olarak iyi niyetli bazı paylaşımlar yapılıyor. Bu paylaşımlarla ilgili bir açıklama yapma gereği hasıl olduğu için yazıyorum.

Değerli Mersin kamuoyuna;
Doğal olarak halkımız, Hemşehrilerimiz uğradığımızı düşündükleri haksızlığa karşı çıkıp, Mersin’de daha yapılacak çok işler var diyerek bize sahip çıkıyor. Bu arada çeşitli söylentilere ya da haberlere dayanarak yorumlar da yapılıyor. Şunu herkes bilmeli ki biz yanlış hesabın Bağdat’tan da olsa döneceğine inanıyoruz. Dolayısıyla sabırla, metanetle beklemeye devam ediyoruz.

Değerli yol arkadaşlarım;
Lütfen sizlerde biraz daha sabredin. Bugüne kadar hep sizlerin huzur ve mutluluğu için koşturduk. Çok şükür ki gönüllere girebilmişiz. Bütün ilçelerden Mersin’in her bölgesinden partili ve partisiz tüm hemşehrilerimiz meseleye ortak olmuş ve bizi sahiplenmiş durumda.
Herkes bir şekilde bize ulaşıp üzüntülerini bildiriyor, Mersin’i ve bizi öksüz ve sahipsiz bırakma diye ısrar ediyor, adeta yalvarıyor. Allah hepsinden, bütün hemşehrilerimizden razı olsun. Herkese ve bütün hemşehrilerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Benim gibi bir fani için bundan daha büyük bir mutluluk olamaz. Çeyrek asırlık emek, vatandaşa hizmet ve halkla bütünleşmek bugünden yarına olacak bir şey değil.
En ufak bir araştırma ya da anket yapılmış olsa, çarşıda pazarda halkın arasına girip dolaşılsa durum zaten çok açık ve bariz olarak görülecektir. Rabbim elbette bir kabına koyacaktır. Bekleyelim. Görelim. Mevla neylerse güzel eyler. Mersin bugüne kadar sahipsiz değildi. Bundan sonra da İnşallah sahipsiz kalmayacak! Sabır!Sabır!Sabır!
Allah’a emanet olunuz.

Tarsus Haber

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2018, 23:04

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER