banner1

Ashabı Kehf Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri EnerjiSA Mağduru!

Kışın Soğuktan, yazın sıcaktan Ashabı Kehf Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri okul bölgesinde sık sık yaşanan ve uzun saatler süren elektrik kesintilerinden dolayı kışın soğuktan, yaz aylarında da sıcaktan ders yapmakta zorlanıyorlar.

Ashabı Kehf Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri EnerjiSA Mağduru!

Tarsus Kemalpaşa Mahallesi'nde bulunan okulun en büyük sıkıntısından biri olan elektrik kesintileri velileri de kızdırmış durumda. Çocuklarını sağlıklı bir ortamda okula göndermek isteyen öğrenci velileri “Çocuklarımız özellikle kış aylarında elektrik kesintilerinden dolayı ısınma sorunu yaşıyorlar. Bir yerde okul varsa okuyan çocukların kaliteli bir ortamda eğitim görmesini sağlamak devletimizin görevidir. Biz veliler inanıyoruz ki Mersin Valimiz Sayın Ali Hamza Pehlivan her konuya olduğu gibi bu konuda da gerekli adımları atacaktır. Bir çocuğun soğukta titreye titreye derse girmesine yüreğinde çocuk sevgisi olan hiç kimse razı gelmez. Sayın Valimizde de bu sevginin fazlasıyla olduğunu gerek gezdiği yerlerde gerekse sosyal medya ve basında görmekteyiz” ifadelerini kullandılar.
Evet Sayın Valimiz;
Adınızdaki yücelik ve heybetinizle de devletimizin her koşulda vatandaşının yanında olduğunu mutlaka göreceğimize inancımız tamdır.

Tarsus Objektif

Kutay Can Altunbay


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER